Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna

FIGURKI ŚWIĘTYCH

Figurka - św. Ojciec Pio - 20 cm Figurka - św. Ojciec Pio - 20 cm
Producent: JS6
Cena: 48,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura - granit - Pieta - 110 cm Figura - granit - Pieta - 110 cm
Cena: 60 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figurka - św. Krzysztof - 13 cm Figurka - św. Krzysztof - 13 cm
Producent: JS15
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figurka - św. Roch - 12 cm Figurka - św. Roch - 12 cm
Producent: JS15
Cena: 33,00 zł
szt.
zobacz więcej

Figurki Świętych

Figurki Świętych są symbolem wielkiej wiary i oddania Bogu. Można je stawiać w domu, kapliczce oraz kościele, gdzie nie tylko ozdobią przestrzeń, ale staną się również idealnym miejscem do modlitwy.
Ręcznie malowane figurki Świętych dostępne w naszym sklepie Święte Miastotrwałe i wykonane z najwyższą dokładnością i dbałością o szczegóły. Każda z nich jest dopracowana pod względem estetycznym.  

Różnorodne rozmiary figur i figurek religijnych wpiszą się w Państwa indywidualne potrzeby. Figury Świętych są m.in. nieodzownym elementem wyposażenia kościoła, kaplicy, ogrodu, domu rekolekcyjnego czy przestrzeni przyparafialnej.

Z kolei figurki Świętych przyozdobią domowe kapliczki, półki, komody i szafki nocne - miejsca modlitwy i kąciki modlitewne.

 

Figurki wielu Świętych w jednym miejscu

Figury Świętych dostępne w sklepie Święte Miasto to zarówno postacie Jezusa, Maryi, jak i Świętych i Błogosławionych. W ofercie posiadamy figurki wielu postaci wyniesionych na ołtarze, w tym Św.: Gerarda, Dominika, Józefa, Łucji, Rocha, Rity, Franciszka z Asyżu, Charbela, Ekspedyta, Brata Alberta, Mikołaja, Barbary, Benedykta, Krzysztofa, Klary, Peregryna, Antoniego, Maksymiliana Kolbe, Teresy z Lisieux czy Matki Teresy z Kalkuty, jak również Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Rodzaje figurek religijnych

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę figurek świętych, a w tym:

Figurki świętych dopasowane do Twoich potrzeb

Dopracowane w każdym detalu figury i figurki Świętych i Błogosławionych dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Kliknij w wybraną podkategorię i wybierz coś idealnego dla siebie. 

W Świętym Mieście posiadamy też wiele innych produktów o tematyce religijnej oraz dewocjonaliów. Nowości i promocje znajdziesz tutaj. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl