Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna
Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej 0
Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

 Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego katolika. Nieodłącznym elementem tej uroczystości jest obdarowanie dziecka symbolicznymi prezentami.
Prezent z okazji przyjęcia Sakramentu Eucharystii powinien przede wszystkim odnosić się do wiary i upamiętniać tę wyjątkową okoliczność.

 

 

Różaniec pierwszokomunijny

 Różaniec dla dziecka, przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, to odpowiedni pomysł na wartościowy prezent. Jest to zgodna z religijnym charakterem uroczystości pamiątka, która z biegiem lat może zyskać nieocenioną wartość sentymentalną.
Wybierz:

 

 

Biżuteria religijna 

 Gdy nasze dziecko, wnuczek, chrześniak lub krewny ma przyjąć I Komunię Św., warto zaprosić go do modlitwy i zachęcić do kultywowania wiary odpowiednim prezentem komunijnym.
Biżuteria sakralna z motywem serca, jak również  naszyjnik z aniołkiem lub naszyjnik z krzyżykiem będzie dobrym wyjściem dla tych, którzy chcieliby podarować dziecku coś wartościowego i ponadczasowego, a zarazem wyjątkowego. Moda na biżuterię religijną nie przemija. Jeśli zdecydujesz  się na klasykę, prezent zachwyci i będzie trwałą pamiątką. 

Figurka Anioła Stróża

 Co wręczyć w Prezencie na Komunię? Biała koperta z gotówką to najpopularniejszy pomysł, jednak czy nie jest to chodzenie na skróty. Może warto wybrać jakiś upominek, który będzie trwalszy niż pieniądze.
Figurka Anioła Stróża zostanie z obdarowanym dzieckiem komunijnym na lata i będzie symbolizowała anielska opiekę, którą chcemy otoczyć Najmłodszych. Anioły są pośrednikami między ludzkością a Bogiem. Przynoszą ukojenie, prowadzą nas i towarzyszą na naszej życiowej ścieżce.
Podaruj w prezencie:

- anioła z rękami złożonymi w geście modlitwy 

- figurkę Anioła Stróża

- aniołka z połyskującymi skrzydłami. 

 

 

 Ponieważ Pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych wydarzeń religijnych w życiu młodego człowieka, warto zadbać o to, aby wśród wielu różnych prezentów znalazło się miejsce na różaniec, biżuterię sakralną lub figurkę Anioła Stróża . Te wartościowe pamiątki pozostaną z dziećmi komunijnymi  na lata i będą przypominać o tym istotnym wydarzeniu. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl