Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna

Figurki Jezusa Chrystusa

Figurki świętych

Figurki świętych są symbolem wielkiej wiary i oddaniu Bogu. Można je stawiać w domu, kapliczce oraz kościele gdzie nie tylko ozdobią przestrzeń, ale również staną się miejscem idealnym do modlitwy. Figury świętych dostępne w naszym sklepie Święte Miasto są trwałe i wykonane z najwyższą dokładnością. Każda z nich jest dopracowana pod względem estetycznym, ponieważ w czasie produkcji liczy się nawet najmniejszy detal.  

Figury świętych mogą być wykorzystane do ozdobienia pokoju w mieszkaniu, małej kapliczki oraz kościoła. Różnorodne rozmiary figur religijnych wpiszą się w indywidualne potrzeby.

Figurki wielu świętych w jednym miejscu

Figury świętych dostępne w sklepie to nie tylko postać Jezusa. W ofercie znajdują się figurki praktycznie wszystkich świętych m.in.: św. Gerarda, Dominika, Józefa, Łucji, Rocha, Rity czy Franciszka z Asyżu.

Rodzaje figurek religijnych

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę figurek świętych, a w tym:

W sklepie jest również wiele innych dewocjonaliów. Nowości i promocje znajdziesz tutaj. 

Figurki świętych dopasowane do Twoich potrzeb

Figury świętych i błogosławionych dopracowane są w każdym detalu i dostępne w atrakcyjnych cenach. Duże figury można ustawić w domu lub ogrodzie, jako symbol wiary lub trzymać, jako dekoracja na sypialnianej półce.

Kliknij w wybraną podkategorię i wybierz coś idealnego dla siebie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl