Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna
Pomysły na prezent dla Mamy 0
Pomysły na prezent dla Mamy

Pomysły na prezent dla Mamy

Każda Mama jest jedyna i wyjątkowa i zasługuje na szczególny prezent na Dzień Matki. To wyraz szacunku oraz podziękowanie za wychowanie, miłość i okazaną troskę. Wybór właściwego upominku dla Mamy to nie lada wyzwanie, dlatego przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezenty dla Mamy, dzięki którym poczuje się wyjątkowa i szczęśliwa.

 

czytaj całość »
Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej 0
Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego katolika. Nieodłącznym elementem tej uroczystości jest obdarowanie dziecka symbolicznymi prezentami.
Prezent z okazji przyjęcia Sakramentu Eucharystii powinien przede wszystkim odnosić się do wiary i upamiętniać tę wyjątkową okoliczność. 

czytaj całość »
Rok Świętego Józefa - Dar odpustu zupełnego 0
Rok Świętego Józefa - Dar odpustu zupełnego

Rok Świętego Józefa - Dar odpustu zupełnego

Papież Franciszek zawierzył rok 2021 świętemu Józefowi. Głowa Kościoła pisząc o Oblubieńcu Maryi wyjątkowy list „Patris corde - Z ojcowskim sercem” wskazuje, jak bardzo skutecznym jest On patronem. 

czytaj całość »
Wielkanoc dla dzieci 0
Wielkanoc dla dzieci

Wielkanoc dla dzieci

Wielkanoc to jedno z najważniejszych katolickich świąt. To również jedno z ulubionych świąt dzieci. Radosny czas wspólnego przygotowywania ozdób wielkanocnych. Najmłodsi uwielbiają kultowe symbole Wielkanocy - zajączki, kolorowe pisanki, kurczątka i baranki. Wykorzystaj okazję i opowiedz dzieciom historię tego święta - skąd się wzięło i dlaczego jest dla nas tak istotne.

czytaj całość »
Matka Boża Częstochowska -najbardziej wpływowa kobieta w Polsce 0
Matka Boża Częstochowska-najbardziej wpływowa kobieta w Polsce

Matka Boża Częstochowska - najbardziej wpływowa kobieta w Polsce

Największym skarbem Jasnej Góry jest Cudowny Obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Dzięki niemu Częstochowa stała się znanym na całym świecie Sanktuarium Maryjnym. Nie dziwi więc fakt, że Gwiazdą świecącą nad Świętym Miastem jest wyjątkowa kobieta - Matka Boska Częstochowska. I to właśnie o Matce Zbawiciela, zwanej Czarną Madonną, chcemy opowiedzieć Wam w Dniu Kobiet. 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl