Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna
Pamiątki Bierzmowania 0
Pamiątki Bierzmowania

Pamiątki Bierzmowania

Bierzmowanie to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego Katolika. Jest to sakrament, który umacnia do mężnego wyznawania wiary oraz dawania jej świadectwa słowem i czynem.
Chcąc upamiętnić dzień przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, podarujmy Bierzmowanemu upominek o charakterze religijnym.

czytaj całość »
Święty Krzysztof - patron kierowców i podróżnych 0
Święty Krzysztof - patron kierowców i podróżnych

Święty Krzysztof - patron kierowców i podróżnych 

25 lipca Kościół Katolicki wspomina św. Krzysztofa, jednego z najpopularniejszych świętych. Potężny mężczyzna z kijem wędrowca w dłoni, niosący na plecach Dzieciątko Jezus to patron pielgrzymów, kierowców, marynarzy, żeglarzy, przewoźników i wszystkich osób podróżujących.

czytaj całość »
Bransoletki silikonowe z przesłaniem 0
Bransoletki silikonowe z przesłaniem

Bransoletki silikonowe z nadrukiem - biżuteria z przesłaniem

Opaski silikonowe to modne i praktyczne gadżety, które pozwolą wyrazić wiarę.  Lekka i barwna biżuteria chrześcijańska sprawdzi się zarówno podczas pielgrzymki, jak i na co dzień jako dodatek do garderoby. 

czytaj całość »
Owoce Ducha Świętego 0
Owoce Ducha Świętego

Owoce Ducha Świętego

„Owocem zaś Ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie” Gal. 5, 22-2

czytaj całość »
Pomysły na prezent dla Mamy 0
Pomysły na prezent dla Mamy

Pomysły na prezent dla Mamy

Każda Mama jest jedyna i wyjątkowa i zasługuje na szczególny prezent na Dzień Matki. To wyraz szacunku oraz podziękowanie za wychowanie, miłość i okazaną troskę. Wybór właściwego upominku dla Mamy to nie lada wyzwanie, dlatego przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezenty dla Mamy, dzięki którym poczuje się wyjątkowa i szczęśliwa.

 

czytaj całość »
Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej 0
Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego katolika. Nieodłącznym elementem tej uroczystości jest obdarowanie dziecka symbolicznymi prezentami.
Prezent z okazji przyjęcia Sakramentu Eucharystii powinien przede wszystkim odnosić się do wiary i upamiętniać tę wyjątkową okoliczność. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl