Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna

Figurka - tryptyk - Matka Boża Niepokalana - Pieta - Serce Jezusa - 30 cm

HR-11020 (1).jpg
  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 294,00 zł 294.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Figurka Matki Bożej Niepokalanej - tryptyk z Maryją, Pietą i Sercem Jezusa

Materiał: żywica

Wysokość: 30 cm

Szerokość figurki po rozłożeniu tryptyku: 17 cm

Oryginalna, bogato zdobiona figura Matki Bożej Niepokalanej, która w swojej błękitnej szacie kryje rozkładany tryptyk - sceny z życia Jezusa i Maryi. Prawą część tryptyku zdobi figurka Matki Bożej Niepokalanej. W centralnej części - pod sercem Maryi przedstawiono Pietę - Matkę Bożą trzymającą na rękach zdjętego z krzyża Zbawiciela. Lewa część figurki to scena przedstawiająca Chrystusa z wyeksponowanym Sercem Jezusa. Forma tej nietuzinkowej figurki nawiązuje do ołtarzy w kształcie tryptyku.
Matka Boża Niepokalana to niewiasta, która stoi w centrum Bożego planu Zbawienia. Kobieta, która wydała na świat Odkupiciela.
Z kolei "Pieta" to scena przedstawiająca Maryję, trzymającą na rękach swojego Syna po zdjęciu z krzyża. Określenie to wywodzi się z języka łacińskiego „pietas” oznaczającego „miłość zgodną z powołaniem” i włoskiego „pietà” tłumaczonego jako „miłosierdzie i litość”.
Serce Jezusa jest symbolem Bożej Miłości do człowieka. Wymowna i bogata symbolika tej figurki sprawi, że będzie ona nie tylko doskonałym dodatkiem do wnętrz o charakterze katolickim, ale również wyjątkowym upominkiem dla osoby wierzącej.

Przelewy24
BLIK
Płatność za pobraniem
Inpost
DHL
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl