Wersja polska English version Version française deutsch version | Obserwuj nas na: Strona główna Strona główna Strona główna

Koronka do św. Peregryna - instrukcja modlitwy

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Koronka do św. Peregryna z instrukcją modlitwy

Materiał: sztyft ze stali nierdzewnej, szkło

Rozmiar koralików: 6 mm

Koronka wykonana z dwudziestu jeden szklanych czarnych koralików podzielonych na trzy części, łącznika z wizerunkiem Matki Bożej oraz medalika przedstawiającego postać św. Peregryna. Do koronki dołączono szczegółową instrukcję modlitwy.
Święty Peregryn to opiekun osób chorych na nowotwory, patron niosący nadzieję. Skłonności genetyczne, stres i wiele innych czynników wpływają na wzrost zachorowań na choroby nowotworowe. Diagnoza - nowotwór nie jest już wyrokiem, lecz powszechną chorobą. Szukamy pomocy u lekarzy i terapeutów, jednak nie zapominajmy o tym, że swoje prośby o uzdrowienie możemy kierować do Boga za wstawiennictwem Świętych, w tym św. Peregryna - patrona ludzi chorych na raka.
Ten włoski zakonnik sam doświadczył ciężkiej choroby. Gdy Jego nodze groziła amputacja, zaczął żarliwie się modlić o uzdrowienie. W noc poprzedzającą zabieg miał sen. Śnił mu się Jezus, który zszedł z krzyża i dotknięciem wyleczył chorą nogę. Po przebudzeniu po ranie nie było śladu. O tego momentu zaczęły do niego przybywać tłumy. Modlitwie za wstawiennictwem św. Peregryna towarzyszyły i po dziś dzień towarzyszą uzdrowienia.
„Święty Peregrynie, dałeś nam przykład do naśladowania, bo jako chrześcijanin byłeś oddany miłości, jako pokutnik pokornie uznawałeś swój grzech, dotknięty - cierpliwie znosiłeś cierpienie. Oręduj za nami u Ojca Niebieskiego, abyśmy jak Ty, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaskę, o którą prosimy. Amen"

Przelewy24
BLIK
Płatność za pobraniem
Inpost
DHL
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl